Stan na prodaju Novi Sad 22m2, 570454

Centar, Novi Sad, Trg mladenaca
Nekretnina je uknjižena
Šifra: #570454
Pregledano: 48
Kategorija: Stanovi
Cena
77.050
Kvadratura
22
Struktura
Garsonjera
Više detalja
agent-card-img
Win Nekretnine
Bulevar oslobođenja 77
agency logo
NS-Group Nekretnine doo
Novi Sad, Reg.br. 711
Profil Agencije
Postavite pitanje o nekretnini

Ime i prezime

Email

Pitanje

Koliko je 4+4?

Nema slika za izabranu nekretninu
description icon

Opis Nekretnine

Kompletno renovirana uknjižena garsonjera od 22m² u samom centru Novog Sada. Stan je bez ulaganja, funkcionalnog rasporeda i spreman za useljenje. Odlična lokacija u blizini pešačke zone, fakulteta, prodavnica i gradskog prevoza čini ovu nekretninu idealnom kako za život, tako i kao investiciju za izdavanje. Za više informacija, pozovite naše agente.

Detaljnije informacije o nekretnini
Pronađite detalje koje Vas interesuju ovde
Šifra
570454
Kvadratura
22 m2
Cena
77.050 €
Prateći objekti
Bašta
Cena po m2
3.502,27 €
Stanje nekretnine
Standardna
Sprat
1 / 1
Tehnička opremljenost
Interfon
Način grejanja
Centralno