Stan na prodaju Novi Sad 38m2, 570907
Šifra: #570907
Pregledano: 21
Kategorija: Stanovi
Cena
124.125 €
Kvadratura
38 ㎡
Struktura
Jednoiposoban

Šifra
570907
Kvadratura
38 m2
Cena
124.125 €
Prateći objekti
Ostava, Terasa
Cena po m2
3.266,45 €
Sprat
0 / 4
Tehnička opremljenost
Interfon, Telefon, Kablovska, Internet, Klima
Način grejanja
Centralno